Data wydarzenia

Industry 4.0 – DaVinci Resolve

Zapraszamy na warsztaty „Industry 4.0 – DaVinci Resolve – tworzenie filmów z rzeczywistości przemysłowej odwzorowanej wirtualnie w aplikacji 3D LogABS”. 

 

Celem warsztatu jest przedstawienie szablonów tworzenia filmów na bazie VR  dostępnej w aplikacji LogABS. Przygotowany szablon umożliwia szybkie i łatwe tworzenie filmów korzystając z zamodelowanych scen procesów wytwarzania i intralogistyki 3D realizowanych w programie LogABS. Rzeczywistość przemysłowa zamodelowana w przestrzeni wirtualnej 3D w LogABS może być odtwarzana w postaci filmów wysokiej jakości tworzonych w aplikacji DaVinci Resolve.

 

Warsztat pokazuje z jednej strony przejście z rzeczywistości wirtualnej 3D do prezentacji  filmowej DaVinci, z drugiej strony definiuje reguły tworzenia tych filmów oraz możliwość tworzenia tzw. szablonów, które mogą być później powtórnie wykorzystane.
W ramach warsztatu przedstawione zostaną techniki tworzenia środowiska, opisów, animacji napisów itp. 

 

TERMIN:

26 październik 2021r., godz. 16:00-18:00

 

MIEJSCE:

Warsztat organizowany jest w laboratorium PSNC Future Labs, Poznań ul. Zwierzyniecka 20, Lab 07 

 

ORGANIZATORZY:

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej
HPC4Poland Digital Twin
Atres Intralogistics sp. z o.o. 

 

TRENER:

Max Cabaud – ICAM France, Atres Intralogistics

 

WCZEŚNIEJSZE ZAPISY OBOWIĄZKOWE:

Ze względu na restrykcje sanitarne związane z Covid liczba uczestników warsztatu jest ograniczona – zapisy są przyjmowane pod adresem mailowym: pawel.pawlewski@put.poznan.pl