Data dodania

23.11.2021
Spotkanie studentów z pracownikiem służby BHP
Zdjęcie grupowe uczestników spotkania z cyklu "Spotkanie z praktykiem"

16 listopada studenci 4 roku kierunku inżynieria bezpieczeństwa, podczas ćwiczeń z przedmiotu Środki Bezpieczeństwa i Ochrony prowadzonych przez mgr. inż. Sebastiana Kubasińskiego, gościli Pana Daniela Kańdułę. 

 

Daniel Kańduła to pracownik służby BHP z ponad 10 letnim stażem  na stanowisku Starszy Specjalista ds. BHP i Ochrony Ppoż. kierujący zespołem w organizacji, która jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego paliwa gazowego w Polsce i zajmuje się dystrybucją paliwa gazowego dla klientów indywidualnych i przemysłowych na terenie całej Polski. Pan Daniel to także absolwent II stopnia kierunku IB na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

 

Celem wizyty Daniela Kańduły  było spotkanie ze studentami w ramach tematyki bezpieczeństwa pracy i ochrony przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
Podczas zajęć Daniel Kańduła podzielił się ze studentami swoim doświadczeniem i praktycznymi uwagami dotyczącymi wykonywanej pracy w obszarze bezpieczeństwa pracy, kładąc szczególny nacisk na wdrożone i zastosowane środki ochrony konieczne do zapewnienia możliwości bezpiecznego wykonywania pracy w środowisku swojej branży.

 

Studenci otrzymali m.in. odpowiedzi na pytania:

  1. Jak pomogły studia na kierunku IB w budowaniu kariery zawodowej?
  2. Co, oprócz studiów kierunkowych IB,jest przydatne i pomocne (kwalifikacje, certyfikaty, uprawnienia) pracownikowi na stanowisku Specjalisty ds. BHP?

 

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Jakości planuje już kolejne wydarzenia w ramach cyklu „Spotkanie z praktykiem”. Zapraszamy do śledzenia profilu FB: https://www.facebook.com/IIBIJ/ 

 

zdjęcie sali w której odbywa się spotkanie z panem Danielem Kańdułą

 

 

 

 

PL