Data dodania

23.03.2023
Centrum Promocji Inżynierów na rzecz PUT i WIZ!

Członkowie Koła Naukowego Centrum Promocji Inżynierów działającego przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej rozpoczęli w grudniu 2022 cykl spotkań z uczniami i uczennicami  szkół technicznych w ramach projektu „Co CIEKAWi na PP”. Studentka kierunku Inżynierii Zarządzania I stopnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Magdalena Marek oraz student kierunku Zarządzanie i Inżynierii Produkcji I stopnia na Wydziale Inżynierii Mechanicznej Jakub Gromny przybliżyli uczniom i uczennicom informacje o naszej Uczelni w tym o kierunkach kształcenia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej oraz Kołach Naukowych, w których można rozwijać swoje zainteresowania. Celem organizowanych spotkań w ramach nowego projektu jest promocja naszej Uczelni w szczególności Wydziału Inżynierii Zarządzania, wskazanie możliwości realizacji ciekawych projektów naukowych potencjalnym studentom oraz kierunków rozwoju kompetencji zawodowych i miękkich na Politechnice Poznańskiej.

Członkowie Koła Naukowego Centrum Promocji Inżynierów spotkali się w grudniu 2022 roku i styczniu 2023 roku łącznie z 166 uczniami i uczennicami kierunków:

  • technik logistyk z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie,
  • technik ekonomista z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. ppłk. dr. S. Kulińskiego w Wągrowcu,
  • technik mechatronik z Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu,
  • technik logistyk z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie,
  • technik reklamy z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy,
  • technik informatyk z Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu im. Mikołaja Kopernika,
  • technik reklamy z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie.

Spotkania realizowane były podczas wizyt uczniów i uczennic w ramach zajęć dodatkowych w laboratoriach na Politechnice Poznańskiej organizowanych w projekcie "Czas Zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska".

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia. (poniżej)

Wszyscy studenci i studentki, którzy chcieliby sprawdzić się w podobnych wystąpieniach, lub realizować inne działania w obszarze marketingowym (w tym prace naukowe) zachęcamy do kontaktu z opiekunem KN CPI dr inż. Magdaleną Graczyk-Kucharską.

 

uczniowie oglądający prezentację

uczniowie oglądający prezentację

grupa uczniów na sali

Dwoje uczniów przy komputerze

uczniowie zainteresowani prezentacją


Materiał nadesłała: dr inż. Magdalena Graczyk-Kucharska

PL