• Polski
  • English

aktualnosci

International Days of Competences for the Future

 

International Days of Competences for the Future - OR giving a hand to Emerging Research and Applications

 

On 12-13 March 2018, International Days of Competences for the Future (IDCF) were held for the first time (http://idcf.put.poznan.pl/). They took place at Poznan University of Technology Lecture and Conference Center (the venue of prestigious conferences, e.g.

 

Polski
Krótki: 
On 12-13 March 2018, International Days of Competences for the Future (IDCF) were held for the first time.

Rozwój Organizacji w Turbulentnym Otoczeniu

 

 

W dniach 19-21 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Rozwój Organizacji w Turbulentnym Otoczeniu” zorganizowana przez Katedrę Zarządzania i Systemów Informatycznych Politechniki Poznańskiej, Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz Global Academic Network. Konferencja była połączeniem trzech cyklicznych wydarzeń:

Polski
Krótki: 
W dniach 19-21 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Rozwój Organizacji w Turbulentnym Otoczeniu” zorganizowana przez Katedrę Zarządzania i Systemów Informatycznych Politechniki Poznańskiej, Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz Global Academic Network

Zaproszenie na Targi SAWO 2018

 

W dniach 24-26.04.2018 odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa 2018  (www.sawo.mtp.pl).

SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo – Wschodniej.

Zainteresowani Targami mogą skorzystać z zaproszenia. Prośba o kontakt:

dr inż. Mirosława Przybylska pok. 303b (miroslawa.przybylska@put.poznan.pl)

 

W szczególności polecam wydarzenie:

Polski
Krótki: 
W dniach 24-26.04.2018 odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018. Zainteresowani Targami mogą skorzystać z zaproszenia. Prośba o kontakt: dr inż. Mirosława Przybylska pok. 303b (miroslawa.przybylska@put.poznan.pl).

Współpraca Koła Naukowego Progress z Klubem Strzeleckim Tarcza

 

 

W dniu 8 kwietnia członkowie Koła Naukowego Progress, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania, w ramach współpracy z Klubem Strzeleckim Tarcza Szamotuły przeprowadzili pomiary hałasu na terenie strzelnicy w Mutowie oraz w jej bezpośredniej okolicy. Celem prac jest wstępna ocena oddziaływania środowiskowego tego typu obiektów. Prace Koła Naukowego nadzorowali pracownicy Katedry Ergonomii i Inżynierii Jakości p. dr inż. Marcin Butlewski oraz dr inż Tomasz Ewertowski.

 

Polski
Krótki: 
W dniu 8 kwietnia członkowie Koła Naukowego Progress, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania, w ramach współpracy z Klubem Strzeleckim Tarcza Szamotuły przeprowadzili pomiary hałasu na terenie strzelnicy w Mutowie oraz w jej bezpośredniej okolicy.

TOP YOUNG 100 dla najlepszych logistyków w Polsce!

 

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej dołączył do programu Top Young 100 mającego na celu intensywne wsparcie rozwoju kompetencji najbardziej utalentowanych studentów logistyki w Polsce. Udział w programie to prestiż, zwłaszcza że zostanie on objęty Patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie kształcenia najzdolniejszych studentów w Polsce.

 

Polski
Krótki: 
Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej dołączył do programu Top Young 100 mającego na celu intensywne wsparcie rozwoju kompetencji najbardziej utalentowanych studentów logistyki w Polsce.

Wizyta z Uniwersytetu Bankowego we Lwowie

 

 

W dniach 5-9 lutego br,, w ramach wymiany kadry naukowo-dydaktycznej w programie Erasmus+, na Wydziale Inżynierii Zarządzania gościli naukowcy w Uniwersytetu Bankowego we Lwowie (SHEI "Banking University"): dr hab. dr hab. Mariya Khmelyarchuk, kierownik Katedry Ekonomii i Technologii Informatycznych oraz prof. prof. Oleksiy Druhov, prorektor ds. współpracy międzynarodowej.

Polski
Krótki: 
W dniach 5-9 lutego br,, w ramach wymiany kadry naukowo-dydaktycznej w programie Erasmus+, na Wydziale Inżynierii Zarządzania gościli naukowcy w Uniwersytetu Bankowego we Lwowie (SHEI "Banking University"): dr hab. dr hab. Mariya Khmelyarchuk, kierownik Katedry Ekonomii i Technologii Informatycznych oraz prof. prof. Oleksiy Druhov, prorektor ds. współpracy międzynarodowej.

Zaproszenie na Targi Budma2018

W dniach 30 stycznia do 02 lutego 2018r.odbywają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2018 (www.budma.pl).

Zainteresowani Targami mogą skorzystać z zaproszenia. Prośba o kontakt:

dr inż. Mirosława Przybylska (miroslawa.przybylska@put.poznan.pl)

 

W szczególności zapraszam na Seminarium:

BUDUJ BEZPIECZNIE. Ograniczanie zagrożeń wypadkowych przy realizacji inwestycji

Polski
Krótki: 
W dniach 30 stycznia do 02 lutego 2018r.odbywają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2018 (www.budma.pl). Zainteresowani Targami mogą skorzystać z zaproszenia.

Harm. zimowej sesji egzaminacyjnej 2017/18

 

 

SESJA EGZAMINACYJNA - zima 2017/2018

STUDIA STACJONARNE  
Inżynieria zarządzania

Polski
Krótki: 
Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2017/18

Toastmasters Poznań zaprasza na spotkanie

 

STUDENCIE,

Czy wiesz, że wielu pracodawców oczekuje od kandydata do pracy umiejętności swobodnego wypowiadania się?

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, zapraszamy na spotkania informacyjne, na których zostanie przedstawiona idea Toastmasters Poznań.  Organizacja ta jest światowym liderem w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i przywódczych. Wspiera rozwój swoich członków w zakresie przemówień publicznych.

 

Spotkania odbędą się dla studentów kierunków:

LOGISTYKA IIst. sem. 2 w piątek 05.01.2018 r. o godzinie 11.15 (na przerwie) w Auli.

Polski
Krótki: 
STUDENCIE, Czy wiesz, że wielu pracodawców oczekuje od kandydata do pracy umiejętności swobodnego wypowiadania się? Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, zapraszamy na spotkania informacyjne, na których zostanie przedstawiona idea Toastmasters Poznań.

KN Logistyka zaprasza na Wykład otwarty

 

Koło Naukowe Logistyka zaprasza w Nowym Roku na pierwszy wykład otwarty.

W murach Politechniki Poznańskiej gościć będziemy dr. hab. Arkadiusza Kawę, prof. nadzw. UEP z Uniwersytetu Ekonomicznego, który przybliży zagadnienia związane z logistyką w e-handlu. Handel elektroniczny to przyszłość. Gdzie i jak w tym odnaleźć logistykę? O tym dowiecie się na wykładzie otwartym.

Kiedy? 9.01.2018, godz. 16.30

Gdzie: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, sala 123

 

Polski
Krótki: 
Koło Naukowe Logistyka zaprasza w Nowym Roku na pierwszy wykład otwarty. W murach Politechniki Poznańskiej gościć będziemy dr. hab. Arkadiusza Kawę, prof. nadzw. UEP z Uniwersytetu Ekonomicznego

Strony