• Polski
  • English

Aktualności - Strefa kandydata

Rozmowy kwalifikacyjne luty 2020

 

Informacja dotycząca rozmów kwalifikacyjnych w dniu 18.02.2020

 

W dniu 18.02.2020 r. w budynku Centrum Wykładowego i Biblioteki Technicznej, ul. Piotrowo 2  w Poznaniu  odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na studia stacjonarne II stopnia.

 

Polski
Krótki: 
W dniu 18.02.2020 r. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na studia stacjonarne II stopnia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i zagadnieniami.

Informacja dotycząca rozmów kwalifikacyjnych w dniu 14.09.2018

 

 

W dniu 14.09.2018 r. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na studia niestacjonarne II stopnia.

 

 

Polski
Krótki: 
W dniu 14.09.2018 r. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na studia niestacjonarne II stopnia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i zagadnieniami.

Przydział studentów II stopnia do specjalności

 

Publikujemy listy studentów przyjętych na II stopień studiów stacjonarnych z przydziałem do specjalności i podziałem na grupy dziekańskie:

 Engineering Management - Corporate Management

Polski
Krótki: 
Publikujemy listy studentów przyjętych na II stopień studiów stacjonarnych z przydziałem do specjalności i podziałem na grupy dziekańskie.

Szanowni Kandydaci!

Szanowni Kandydaci!

 

Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej Politechniki Poznańskiej zostały opublikowane listy osób przyjętych na studia stacjonarne drugiego stopnia rozpoczynające się od semestru letniego.

 

Polski
Krótki: 
Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej Politechniki Poznańskiej zostały opublikowane listy osób przyjętych na studia stacjonarne drugiego stopnia rozpoczynające się od semestru letniego. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć semestru letniego na stronie Wydziału Inżynierii Zarządzania opublikowane zostaną listy przydziału do poszczególnych grup dziekańskich oraz specjalności.

Informacja dotycząca rozmów kwalifikacyjnych w dniu 14.02.2017

 

W dniu 14.02.2017 r. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na studia stacjonarne II stopnia.

 

Kierunek Godzina Sala Zagadnienia
Inżynieria zarządzania

09:00-13.00

14.00-17.00

Polski
Krótki: 
W dniu 14.02.2017 r. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na studia stacjonarne II stopnia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i zagadnieniami.

Informacje dotyczące rozmów kwalifikacyjnych na II stopień studiów stacjonarnych

Undefined

Rozmowa kwalifikacyjna – obejmuje treści programowe podstawowe i kierunkowe studiów pierwszego stopnia danego kierunku studiów:

- Inżynieria bezpieczeństwa:

Harmonogram roku akademickiego 2015/16

Harmonogram roku akademickiego 2015/2016

 

 

 

Polski
Krótki: 
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem roku akademickiego 2015/16 (w szczególności z terminami zjazdów dla studentów studiów niestacjonarnych)

Składanie dokumentów

 

Undefined
Krótki: 
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji kandydaci składają komplet dokumentów w Centrum Wykładowym i Bibliotece Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 2 w Poznaniu w dniach...

Rozmowy kwalifikacyjne w dniu 17.02.2014 r.

 

W dniu 17.02.2014 r. (poniedziałek) w budynku Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej przy ul. Strzeleckiej 11, odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stacjonarne studia drugiego stopnia.

 

 

Zagadnienia na rozmowę kwalifikacyjną:

Undefined
Krótki: 
W dniu 17.02.2014 r. (poniedziałek) w budynku Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej przy ul. Strzeleckiej 11, odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stacjonarne studia drugiego stopnia. Proszę zapoznać się z zagadnieniami na rozmowę oraz ich harmonogramem.