• Polski
  • English

Dziekanat

Dziekanat Wydziału Inżynierii Zarządzanie jest czynny:

Studia stacjonarne:

  • poniedziałek - czwartek: 10:30 - 14:30

Studia niestacjonarne:

  • soboty zjazdowe: 9:00 - 13:00
  • pozostałe soboty: 9:45 - 11:15 (w terminach dyżuru dziekańskiego)

Studia III stopnia:

  • poniedziałek - czwartek: 10:30 - 14:30

 

Pracownicy dziekanatu:

 

Kierunek INŻYNIERIA BEZPIECZEŃSTWA

Studia Doktoranckie ZARZĄDZANIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE:

mgr Anna Szwarc

email: anna.szwarc@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-33-53

fax: 61-665-34-42

 

Kierunek INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA:

mgr Marta Weber

email: marta.weber@put.poznan.pl

telefon: 61-665-34-23

fax: 61-665-34-42

 

Kierunek LOGISTYKA:

mgr Sylwia Zdeb-Gałecka

email: sylwia.zdeb-galecka@put.poznan.pl

telefon: 61-665-34-25

fax: 61-665-34-42

 

 

Administracja Wydziału Inżynierii Zarządzania:

 

Kierownik Administracyjny Wydziału

mgr inż. Arkadiusz Kalemba, MBA

email: arkadiusz.kalemba@put.poznan.pl

telefon: 61-224-45-09

 

Obsługa kształcenia międzynarodowego

mgr Karolina Andrzejewska

email: karolina.andrzejewska@put.poznan.pl

telefon: 61-224-34-35

 

mgr Agata Olejniczak

email: agata.olejniczak@put.poznan.pl

telefon: 61-665-34-28

 

Administrator systemów informatycznych i planowanie dydaktyki

mgr inż. Adam Radecki

email: adam.radecki@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-34-29

 

Sprawy finansowe

mgr Małgorzata Tuszkowska

email: malgorzata.tuszkowska@put.poznan.pl

telefon: 61- 665-34-31

 

Sekretariat Dziekana

Joanna Dolata

email: joanna.dolata@put.poznan.pl

telefon: 61-665-33-74

fax: 61-665-33-75