• Polski
 • English

Strefa studenta

 

UWAGA,

 

decyzją Pana Prorektora ds. kształcenia dr hab. Jacka Goc, prof. nadzw. dni 03 i 04 stycznia 2019 r. (czwartek i piątek) będą dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

 

 

Więcej...​

 

 

 

 

 

 

II stopień Wydział Inżynierii Zarządzania

 

Zebranie organizacyjne dotyczące zajęć  z  wychowania   fizycznego

Termin:    środa  -   10.10.2018 r.  o  godz.  13.00

Miejsce:    Hala Sportowa CS PP ul. Piotrowo 4

 

Na zebraniu obecność obowiązkowa dla wszystkich!!!

Więcej...

 

 

Uprzejmie informujemy, że na studiach niestacjonarnych II stopnia uruchomiono następujące specjalności:

 

 • Inżynieria Zarządzania – Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie Produkcją i Usługami
 • Logistyka – Logistyka Przedsiębiorstwa
 • Inżynieria Bezpieczeństwa – Zintegrowane Zarządzanie Bezpieczeństwem Organizacji

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 6.10.2018 w sali 11 CW.

 

 

 

Z dumą informujemy, że studentka kierunku Engineering Management pani Agata Wróbel uzyskała drugie miejsce w konkursie Volkswagen "Be The Best".

Nagrodzony projekt dotyczył ulepszenia procesu w fabryce we Wrześni pod nazwą 'Smart Connect - Pewnie w przyszłość'.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

 

 

ROZPOCZYNAMY NABÓR WOLONTARIUSZY NA NOC NAUKOWCÓW 2018!

 

Noc Naukowców to największa impreza popularyzująca naukę w Wielkopolsce, która odbędzie się 28 września br. Tworzą ją naukowcy, ale także wolontariusze - studenci Politechniki Poznańskiej. 

 

Jeśli chcesz:

 

 • spotkać naukowców, pasjonatów, ciekawych ludzi
 • zobaczyć niedostępne na co dzień miejsca na uczelni
 • dopisać interesującą pozycję do CV
 • zdobyć doświadczenie przy organizacji prestiżowego przedsięwzięcia
 • otrzymać zaświadczenie z odbycia wolontariatu w ramach projektu „Wielkopolskiej Nocy Naukowców"

 

oznacza to, że szukamy właśnie Ciebie!

Zapraszamy do zarejestrowania się: Tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONFERENCJA STUDENCKA W ZITTAU (28.05. – 01.06.2018 r.)

 

       W dniach 28.05.-01.06.2018 r. delegacja Politechniki Poznańskiej (w składzie Dominika Adamiak (WIZ), Amad Sami Hasan (WIZ) oraz Bohdan Titarenko (WBM)) wzięła udział w międzynarodowej konferencji studenckiej organizowanej przez Baltic University Programme odbywającej się w Großschönau k. Zittau w Niemczech.

 

Więcej...

 

 

 

 

 

 

 

22-24 kwietnia 2018 w Gdyni odbyła się X Student Maritime Conference. Tematyka konferencji dotyczyła „Logistyki w dobie 4 rewolucji przemysłowej”. Politechnikę Poznańską reprezentowały członkinie Studenckiego Koła Doskonalenia Procesów (opiekun dr inż. Izabela Kudelska) działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania Angelika SurmaDominika Wolf. Wygłosiły referat pt.: „Kołem w przyszłość- innowacyjne technologie w dostawach towarów” zdobywając 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Z radością dzielimy się informacją, że nasza studentka Anna Osińska członkini Studenckiego Koła Doskonalenia Procesów (opiekun dr inż. Izabela Kudelska) na VIII Warszawskich Dniach Logistyki, które odbyły się 17-18 maja 2018 wygłosiła referat pt.: „Analiza popytu i asortymentu za pomocą wybranych narzędzi na podstawie przedsiębiorstwa z branży przemysłowej” zdobywając 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

VI Konferencja Naukowa „Logistyka w dobie cyfryzacji” zakończona sukcesem. 17-18 maja 2018 w Łodzi Politechnikę Poznańską reprezentowały członkinie Studenckiego Koła Doskonalenia Procesów (opiekun dr inż. Izabela Kudelska), które wygłosiły dwa referaty: pt.: „Technologia RFID w dobie przemysłu 4.0” - Emilia Sczaniecka i Kinga Stanisławska oraz „Logistyka wsparciem dla e-commerce na przykładzie LPP S.A.” - Teresa Galewska, która zdobyła 2 miejsce. Prace studentek opublikowane zostaną w czasopiśmie „Logistyka” wydawnictwa Instytutu Logistyki i Magazynowania.

 

 

 

 

WYMIANA SEMESTRALNA Z KAZACHSTANEM

 

 

Informujemy, że Politechnika Poznańska podpisała Umowę o współpracy oraz Umowę o wymianie semestralnej z uczelniami wyższymi w Kazachstanie:

 

- Karagandyński Państwowy Uniwersytet  Techniczny

- Аłmatyński Uniwersytet Energetyki i  Komunikacji

- Państwowy Uniwersytet im. Dulati w Tarazie

- Kazachski Uniwersytet Narodowy im. Al-Farabi

- “Yessenov University” w Kaspijsku

 

Więcej informacji dotyczących wymiany semestralnej na Uniwersytecie im. Dulati w Tarazie można znaleźć tutaj  

 

Zachęcamy do aplikowania i życzymy powodzenia.

 

 

 

 

Studenci trzeciego roku logistyki serdecznie zapraszają na IX Galę Logistyki - publiczny odbiór projektów realizowanych w wielkopolskich przedsiębiorstwach tj.: Solaris Bus & Coach, Ster, Promag, TrioLine, Logisystem, Raben, Vinyplex, Unilever.
Gala odbędzie się 7 czerwca o godzinie 16:00 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej w Auli Magn

 

 

 

Summer Internship Announcement

 

CASE – Center for Social and Economic Research is an independent, non-profit research institute founded on the idea that research-based policy-making is vital for the economic welfare of societies. Established in Warsaw in 1991, CASE today is recognized as the top think tank in Central and Eastern Europe and is one of the most highly regarded think tanks internationally.

 

We are looking for an intern for a research project on China’s Belt and Road Initiative. CASE is going to prepare an analytical paper with recommendations for European stakeholders and find answers for the following questions... 

More.... 

 

 

Zwycięstwo KN Logistyka na konferencji w Zielonej Górze

 

Niezmiernie nam miło poinformować, że na międzynarodowej konferencji z cyklu III Zielonogórskie Dni Logistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, praca reprezentantów KN „Logistyka” – Filipa Marciniaka oraz Aleksandra Geislera zajęła I miejsce spośród prezentowanych referatów studenckich.

 

 

 

Więcej... 

 

 

 

Studenci KN Logistyka laureatami konkursu MIASTO W RUCHU

 

Studenci reprezentujący KN „Logistyka” działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej zostali laureatami konkursu „Miasto w ruchu”.

Zespół w składzie: MONIKA ŁUCZKA, KAROL ŻMICH oraz STANISŁAW STOŁOWSKI zakwalifikował się do ścisłego finału konkursu, w którym wystąpiło 9 zespołów studenckich.

 

Więcej...

 

 

 

 

Studenci Wydziału Inżynierii Zarządzania uczestnikami programu TOP YOUNG 100

 

Program Top Young 100 został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów. Top Young 100 jest projektem, który otwiera drogę młodym logistykom. Dzięki współpracy studentów z przedstawicielami przedsiębiorstw dochodzi do wymiany punktu patrzenia na świat biznesu.

Do programu TOP YOUNG 100 zakwalifikowało się 7 studentów reprezentujących Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 

 

Więcej...

 

 

Informujemy, że od 29.03.2018 decyzją JM Rektora Politechniki Poznańskiej obsługa studentów studiów niestacjonarnych odbywać się będzie w Zintegrowanym Centrum Obsługi (budynek WBMiZ, ul. Piotrowo 3, pokój 17).

 

 

Dane kontaktowe:

tel. 61 665 29 45

e-mail: zco.dziekanat@put.poznan.pl

strona: www.zco.put.poznan.pl

 

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek - nieczynne

wtorek, czwartek - 11:00 – 17:00

środa, piątek - 10:30 – 14:30

sobota - 08:30 – 14:30.

 

Dyżury Prodziekana WIZ ds. kształcenia niestacjonarnego odbywać się będą w soboty zjazdowe w godzinach 10-11 w ZCO.

 

 

 

 

Szanowni Studenci,

 

Uprzejmie informujemy, że w ramach BALTIC UNIVERSITY PROGRAMME studenci WIZ PP mogą ubiegać się o sfinansowanie udziału w konferencji międzynarodowej „Innovation for Sustainable Development: Resource and Energy Efficiency in Production and Transportation“

 

więcej informacji ...

 

 

Z radością dzielimy się informacją, że cztery nasze Studentki z Wydziału Inżynierii Zarządzania: 

 

Monika Mazur (kierunek: inżynieria zarządzania),

Marianna Kopeć (kierunek: logistyka), 

Katarzyna Kowalska (kierunek: logistyka), 

Lucyna Sikora(kierunek: logistyka)

 

otrzymały Stypendium Ministra za Wybitne Osiągnięcia.

 

Serdecznie Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

Fundusze Europejskie

Program staży wysokiej jakości dla studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

 

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Inżynierii Zarządzania otrzymał finansowanie na organizację staży dla ostatnich semestrów studiów II stopnia kierunku Inżynieria Zarządzania i Inżynieria Bezpieczeństwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

 

Więcej...

 

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania prowadzone są studia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym). Zajęcia na studiach zaocznych odbywają się w soboty i niedziele (około dwunastu zjazdów w semestrze).

 

 

 

Badania dotyczące molestowania.

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w badaniu „Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych” na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich. Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) – zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem/molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej. Badanie jest w pełni anonimowe. Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w poniżysz link:

 

http://badania.pbs.pl/studenci.pg

 

 

 

UWAGA studenci 2 semestru kierunku Logistyka II stopnia

 

W pierwszych miesiącach semestru zimowego 2017/18 organizujemy na Wydziale Inżynierii Zarządzania kurs Introduction to Service Engineering, który poprowadzi prof. Zbigniew J. Pasek z University of Windsor (Canada).

 

Kurs prowadzony będzie w języku angielskim i dla studentów kierunku Logistyka IIst. jest bezpłatny.

 

Kurs jest zamknięciem cyklu związanego z Projektowaniem Procesów Logistycznych, na który składają się kursy IPP (Integracja Produktowo-Procesowa - semestr IV Logistyka 1 st.), PPL (Projektowanie Procesów Logistycznych – semestr V, VI Logistyka 1 st.) oraz PSPL (Projektowanie Systemów i Procesów Logistycznych – semestr I Logistyka 2 st.).

Uczestnicy kursu otrzymają Certyfikat University of Windsor (Canada) o ukończeniu kursu oraz wpis w suplemencie do dyplomu (dodatkowa aktywność).

 

więcej informacji >>>>

 

 

 

PROGRAM STYPENDIALNY I KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ (KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.)

 

UWAGA STUDENCI kierunków Inżynieria Bezpieczeństwa i Inżynieria Zarządzania II stopnia planujący obronę magisterską w roku akad. 2017/18

Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. zaprasza studentów WIZ PP do uczestnictwa w Programie Stypendialnym oraz Konkursie o nagrodę Prezesa Zarządu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu działalności KGHM Polska Miedź S.A. we wskazanych zakresach tematycznych dedykowanych w roku akad. 2017/18:

 1. Wpływ wdrożonych systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy na osiągane mierniki bezpieczeństw
 2. Przegląd i analiza porównawcza metodyk zarządzania projektami na podstawie spółek giełdowych

   

  Studentów zainteresowanych tematyką prac prosimy o kontakt z promotorem, a następnie zgłoszenie chęci przystąpienia do projektu Prodziekan dr hab. inż. Agnieszce Misztal celem podjęcia dalszych ustaleń i omówienia realizacji pracy z przedstawicielami KGHM. Ze względu na fakt, że termin aplikowania w KGHM upływa 31 sierpnia 2017, termin zgłoszeń wewnętrznych WIZ PP upływa 14 lipca 2017 (należy podać imię i nazwisko dyplomanta i promotora).

   

  więcej informacji >>>>

   

   

   

  STYPENDIA MINISTRA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA STUDENTÓW NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

   

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zasady przyznawania stypendiów ministra na rok akad. 2017/18. Tryb przyznawania stypendiów jest dostępny na stronie ministerstwa (link) . 

   

  Zachęcamy wybitnych studentów WIZ PP do aplikowania.

   

  Ze względu na konieczność zaopiniowania wniosków przez Radę Wydziału, wnioski prosimy składać w terminie do 11 września 2017 r. w dziekanacie pok. 205.

   

   

  Uwaga studenci 1 roku I st. Logistyka !!!

   

  Rozpoczynamy organizację staży w przedsiębiorstwach. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją ze spotkania organizacyjnego w dniu 13.04.2017 TUTAJ