• Polski
  • English

Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

 

Zachęcamy do zainteresowania udziałem w

 

XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych

 

Konkurs odbędzie się 26 marca 2019 roku o godz. 12.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 20 marca 2019 roku na adres kssw.umk@wp.pl.

 

Zagadnienia: Zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej. Pytania zostaną przygotowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce odział w Toruniu.

 

Przebieg Konkursu: Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to jest jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych maksymalnie dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.knr.umk.pl, gdzie także znajduje się formularz zgłoszenia uczestnictwa.