• Polski
  • English

O NAS cz. 8

 

Międzynarodowe Warsztaty z Zarządzania Strategicznego (Strategic Management Workshop).

 

W dniach od 16.04.2018r do 20.04.2018r na Wydziale Inżynierii Zarządzania odbyły się Międzynarodowe Warsztaty z Zarządzania Strategicznego (Strategic Management Workshop). Idea warsztatów zrodziła się już dwadzieścia lat temu w 1998 roku, kiedy to po raz pierwszy z inicjatywy profesora Stefana Trzcielińskiego, kierownika Katedry Zarządzania i Systemów Informatycznych, zorganizowano wspólne spotkanie dla studentów, w ramach, którego zarówno polscy jak i zagraniczni profesorowie, przygotowali dla studentów zadania z zakresu zarządzania strategicznego

 

więcej informacji...

 

 

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Rozwój Organizacji w Turbulentnym Otoczeniu”

 

W dniach 19-21 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Rozwój Organizacji w Turbulentnym Otoczeniu” zorganizowana przez Katedrę Zarządzania i Systemów Informatycznych Politechniki Poznańskiej, Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz Global Academic Network.

 

więcej informacji...

 

 

Kierunek Logistyka prowadzony przez Wydział Inżynierii Zarządzania zajął 3 miejsce w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018.

 

Wyróżnienie otrzymali również nasi koledzy z Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania (3 miejsce kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji) oraz Wydziału Maszyn Roboczych i Transportu (3 miejsce kierunku Transport).

Znaleźliśmy się w dostojnym gronie najlepszych polskich uczelni. 

Uroczystość wręczenia wyróżnień uświetnił swoją obecnością Prorektor prof. dr hab. Jacek Goc.

 

autor Beata Czerkas

 

Więcej szczegółów na stronie: http://engineering.perspektywy.pl/2018/9-aktualnosci/3-inzynierowie-tworza-nasz-swiat

 

 

W dniu 19.04.2018 na Politechnice Poznańskiej odbyły się Dni Otwarte i Dzień dla Dziewczyn.
Dziękujemy Studentom i Pracownikom za liczny udział!

 

 

 

 

Dni Przedsiębiorczości – Poznań - 18-22.04.2018 r.

 

Dni Przedsiębiorczości Poznań to cykliczne wydarzenie, łączące pod jednym logo, w tym samym czasie i miejscu różne imprezy o ugruntowanej pozycji i prestiżu. 

To coroczne święto biznesu, zarówno tego mikro, jak i dużego - organizowane od 8 lat  w Poznaniu, już na stałe wpisało się w  kalendarz ważnych wydarzeń miasta, a także stało się synonimem imprezy, podczas której w jednym miejscu i czasie gromadzi to, co dla przyszłego i obecnego przedsiębiorcy jest ważne.

Wydarzenie to jest adresowane w szczególności do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorców z różnym stażem działalności i z różnych branż,

inwestorów poszukujących nowych obszarów współpracy ... oraz wszystkich tych, którzy przedsiębiorczością się interesują!

 

 

 

więcej informacji...

 

 

   VIII POZNAŃSKIE FORUM LOGISTYCZNE

 

 

Koło Naukowe „Logistyka” działające na Wydziale Inżynierii Zarządzenia Politechniki Poznańskiej ma zaszczyt zaprosić na VIII Poznańskie Forum Logistyczne, które odbędzie się 12-13 kwietnia 2018 r, w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. W pierwszym dniu konferencji wstęp jest wolny.

więcej informacji...

 

 

W dniach 23-25.03.2018 studenci i pracownicy aktywnie uczestniczyli w Targach Edukacyjnych.

Dziękujemy za godne reprezentowanie Wydziału!

 

 

 

 

Wręczenie tytułu naukowego profesora nauk technicznych prof. dr. hab. inż. Markowi Fertschowi

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 14 marca 2018 roku akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nowo mianowanych znalazł się prof. Marek FERTSCH z Wydziału Inżynierii Zarządzania. 

 

 

Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim. - Wejście do stanu profesorskiego to wielki moment i z całą pewnością wielka satysfakcja – zwrócił się Prezydent do 69 profesorów zgromadzonych wraz ze swoimi rodzinami w Sali Kolumnowej. Złożył im gratulacje i podziękowania za pracę dla Rzeczypospolitej i dla polskiej nauki i jej rozwoju.

 

 

 

       

                  

 

 
 
 
Studenci WIZ w międzynarodowym Projekcie
Entrepreneurship and Communication in Multicultural Teams (ECMT+)
 

W dniach 26 lutego do 9 marca 2018 roku Studenci Wydziału Inżynierii Zarządzania uczestniczyli i reprezentowali Politechnikę Poznańską podczas warsztatów badawczo-dydaktycznych „Intensive Programme”, które odbyły się na uczelni partnerskiej Technische Fachhochschule Wildau w Niemczech w ramach międzynarodowego projektu Entrepreneurship and Communication in Multicultural Teams (ECMT+). Projekt programu Erasmus+ Strategic Partnership  jest realizowany na Wydziale Inżynierii Zarządzania w latach 2016-2019 (projekt nr 11/143/PRKE/0607).

 

więcej informacji...

 
 
Relacja z III Dnia Logistyki

 

Koła Naukowe „Logistyka” po raz kolejny postanowiło przekonać uczniów szkół średnich dlaczego warto studiować ów prestiżowy kierunek. W dniu 14.03.2018r., w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbył się III Dzień Logistyki. Projekt powstał i jest skierowany do uczniów techników i liceów o profilu logistycznym. Celem wydarzenia jest promowanie studiowania na kierunku „LOGISTYKA” na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. W trzeciej już edycji udział wzięli uczniowie z pięciu zaproszonych szkół z województwa wielkopolskiego

więcej informacji ...

 

 

Zapraszamy na wykład otwarty
prof. dr hab. inż. Marka Fertscha
 

 
 
III DZIEŃ LOGISTYKI NA PP

 

więcej informacji ...

 

Szanowni Studenci

 

Uprzejmie informujemy, że w ramach BALTIC UNIVERSITY PROGRAMME studenci WIZ PP mogą ubiegać się o sfinansowanie udziału w konferencji międzynarodowej „Innovation for Sustainable Development: Resource and Energy Efficiency in Production and Transportation“

więcej informacji ...

 

 

 

INTERNATIONAL DAYS OF COMPETENCES FOR THE FUTURE

 

International Days of Competences for the Future to międzynarodowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach od 12 marca do 14 marca 2018 roku na Politechnice Poznańskiej w Centrum Wykładowym przy ulicy Piotrowo 2. W ramach „Międzynarodowych dni kompetencji dla przyszłości”  będą zorganizowane warsztaty dla przedsiębiorców oraz naukowców, wykład otwarty i międzynarodowa konferencja.

 

 

więcej informacji ...

 

 

więcej informacji ...

 

 

Nadanie tytułu naukowego profesora nauk technicznych dr. hab. inż. Markowi Fertschowi

 

Z przyjemnością informujemy, że postanowieniem z dnia 29.01.2018 roku Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej nadał kierownikowi Katedry Zarządzania Produkcją i Logistyki dr. hab. inż. Markowi Fertschowi, tytuł naukowy profesora nauk technicznych. Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy!

 

 

Audyt systemu zarządzania jakością.

 

W dniach 29 - 30.01.2018 na WIZ PP odbył się kolejny audyt systemu zarządzania jakością przeprowadzony przez niezależną jednostkę TÜV SÜD.  Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej otrzymał po raz trzeci certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 w zakresie kształcenia studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach doktoranckich i podyplomowych

 

 

 

 

 

[ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]  [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]