• Polski
  • English

O NAS cz. 9

 
 
Konferencja „INTERNATIONAL DAYS OF COMPETENCES FOR THE FUTURE”

 

Szanowni Państwo,

 

mamy przyjemność zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w międzynarodowym wydarzeniu pt. „INTERNATIONAL DAYS OF COMPETENCES FOR THE FUTURE” (IDCF) dotyczącym szeroko rozumianych kompetencji przyszłości, która odbędzie się w dniach 12-14 marca 2018 roku w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Marketingu i Sterowania Ekonomicznego Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Część wydarzeń realizowana jest w formie warsztatu/panelu projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” wyłącznie dla współpracujących w Wielkopolskiej Sieci Edukacyjno-Gospodarczej firm.

 

 

 

więcej informacji ...

 

 

Jesteśmy dumni, że studentka kierunku Inżynieria Zarządzania - inż. Marta Jedlińska

 

z sukcesem poprowadziła największy w Wielkopolsce sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas Rady Wydziału w dniu 05.02.2018 dziekan dr hab. inż. Magdalena Wyrwicka prof. PP przekazała gratulacje i podziękowania za reprezentowanie wydziału i pracę społeczną godną naśladowania.

 

 

 

 

 

Z radością dzielimy się informacją, że cztery nasze Studentki z Wydziału Inżynierii Zarządzania: 

 

Monika Mazur (kierunek: inżynieria zarządzania),

Marianna Kopeć (kierunek: logistyka), 

Katarzyna Kowalska (kierunek: logistyka), 

Lucyna Sikora(kierunek: logistyka)

 

otrzymały Stypendium Ministra za Wybitne Osiągnięcia.

 

 

 W dniu 05.02.2018 podczas Rady Wydziału nastąpiło uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych.

 

Serdecznie Gratulujemy!!!

 

Dziekan Inżynierii Zarządzania

dr hab. inż. Magdalena Wyrwicka, prof. nadzw.

 

 

 

Fundusze Europejskie

Program staży wysokiej jakości dla studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

 

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Inżynierii Zarządzania otrzymał finansowanie na organizację staży dla ostatnich semestrów studiów II stopnia kierunku Inżynieria Zarządzania i Inżynieria Bezpieczeństwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

 

Więcej...

 

 

ECMT

Program

 

 

Godność Lidera Pracy Organicznej oraz Statuetka Honorowego Hipolita dla prof. Magdaleny Wyrwickiej

 

Wręczenie Statuetki Honorowego Hipolita

 

W dniu 23 listopada 2017 roku  na XXVIII Gali Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług "Najlepsze w Polsce" ("The Best in Poland") odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów oraz Statuetek Honorowego Hipolita.

Z przyjemnością informujemy, że Dziekan naszego Wydziału dr hab. inż. Magdalena Wyrwicka, prof. nadzw. została wyróżniona  Godnością Lidera Pracy Organicznej oraz Statuetką Honorowego Hipolita.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Rektorzy poznańskich Uczelni oraz władze Poznania i Województwa.

 

Więcej...

 

Z dumą serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Debata Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

"System emerytalny w Polsce - szanse, zagrożenia, perpektywy"

 

 

...

 

Program debaty  

 

 

 

17.11.2017 - Międzynarodowy Dzień Studenta

 

Międzynarodowy Dzień Studenta jest świętem wspólnoty studenckiej całego świata.

STUDENTOM Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej przekazujemy serdeczne życzenia wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, satysfakcji ze zdobywania wiedzy i sukcesów nie tylko w nauce, ale również w życiu osobistym.

 

Dziekan i Prodziekani WIZ PP,

pracownicy naukowo-dydaktyczni

oraz pracownicy administracyjno-techniczni WIZ PP

 

 

 

24th ICPR 2017 już za nami

 

                                                                                                                                                                                                                                                   

W dniach od 31 lipca do 3 sierpnia 2017 roku w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbyła się międzynarodowa konferencja 24th International Conference on Production Research (24th ICPR), zorganizowana przez Wydział Inżynierii Zarządzania, z upoważnienia International Foundation for Production Research (IFPR). Konferencja ta jest wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się od 1971 roku co dwa lata na przemian w Europie, Azji i obu Amerykach. W Polsce konferencja odbyła się po raz pierwszy dzięki staraniom kierownika Katedry Zarządzania Produkcją i Logistyki Politechniki Poznańskiej dr hab. inż. Marka Fertscha, prof. PP, który objął funkcję przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego 24th ICPR. Tematem przewodnim konferencji były wyzwania dla współczesnych badań nad produkcją – Challenges for Production Research.

 

Więcej...

 

 

Wyróżnienie dla dr inż. Marcina Butlewskiego

 

Z przyjemnością informujemy, że pracownik Wydziału Inżynierii Zarządzania Pan dr inż Marcin Butlewski otrzymał wyróżnienie podczas konferencji 13th International Conference Modern Technologies In Manufacturing, która odbyła się w Rumunii. Wyróżnienie przyznane zostało za najlepszy referat w sesji Manufacturing Engineering. Nagrodzony artykuł napisany we współpracy z dr inż. Marcinem Suszyńskim z Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania oraz  absolwentką Wydziału Inżynierii Zarządzania  mgr inż. Różą Stempowską zatytułowany był "Ergonomic solutions to support forced static positions during work".

 

 

Gratulujemy!

 

 

 

XII Naukowa Konferencja "Oszczędność i efektywność - współczesne rozwiązania w logistyce i produkcji" -- 19-20 października 2017 roku

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Naukowej Konferencji "Oszczędność i efektywność - współczesne rozwiązania w logistyce i produkcji" organizowanej przez Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 października 2017 roku.

Głównym celem konferencji jest prezentacja poglądów oraz wymiana doświadczeń z prac badawczych nad współczesnymi rozwiązaniami w produkcji i logistyce. Konferencja jest forum wymiany wyników badań i prac prowadzonych przez ośrodki naukowe. Szczególny nacisk pragniemy położyć na problematykę praktyczną z obszaru logistyki i produkcji. Naszym zamiarem jest skonfrontowanie wyników badań z realnymi problemami z jakimi borykają się polscy przedsiębiorcy. Dlatego też do uczestnictwa w konferencji zapraszamy zarówno przedstawicieli środowisk naukowych, jak i przedstawicieli sfery gospodarczej.

Strona konferencji:

http://konferencja.logistyka-produkcja.pl/

 

 

 

Osoby nagrodzone na Inauguracji roku akademickiego 2017/2018

 

 

 

Na   Uroczystej   Inauguracji   roku   akademickiego  2017/2018  nasza absolwentka  Kamila  Kluska  otrzymała  Medal  dla  wyrózniającego się absolwenta. Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Na    Uroczystej   Inauguracji   roku   akademickiego  2017/2018  nasi pracownicy  dr  hab.  inż.  Piotr  Cyplik  i dr hab. inż. Łukasz Hadaś otrzymali nagrodę Rektora 1 stopnia. Serdecznie gratulujemy!

 

 

"Miasto w ruchu" - konkurs dla studentów

 

 

Regulamin projektu "Miasko w ruchu" >>>

 

 

 

[ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]  [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]