• Polski
  • English

BALTIC UNIVERSITY PROGRAMME

 

 

Szanowni Studenci,

 

Uprzejmie informujemy, że w ramach BALTIC UNIVERSITY PROGRAMME studenci WIZ PP mogą ubiegać się o sfinansowanie udziału w konferencji międzynarodowej „Innovation for Sustainable Development: Resource and Energy Efficiency in Production and Transportation“ (szczegóły: Ulotka1, Ulotka2, zgłoszenie).

 

Konferencja odbędzie się w dniach 28 maja – 1 czerwca 2018 w Großschönau, Niemcy, w pobliżu Zittauer Gebirge. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzania “Gläserne Manufaktur”, gdzie jest wyprodukowana nowoczesna produkcja Volkswagens eGolf. Dodatkowo  będzie zorganizowana wycieczka do miasta Drezno.

 

Studenci Politechniki Poznańskiej biorą udział w konferencji na bardzo korzystnych warunkach – wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i transportem lokalnym zostaną pokryte ze środków programu BUP.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z  informacją na stornie internetowej https://www.hszg.de/en/international/baltic-university-programme.html .

 

Studenci aplikujący powinni dołączyć list rekomendacyjny z Wydziału – w tym celu należy zgłosić się do p. prodziekan dr hab. inż. Agnieszki Misztal.

 

Wymagane dokumenty oraz pytania prosimy kierować do Lyudmyla Babak: lyudmyla.babak@balticuniv.uu.se nie później niż 20 marca br.

 

Osobą odpowiedzialną z ramienia Politechniki Poznańskiej jest Olha Vakhrina: tel. +48 61 665 39 74, olha.vakhrina@put.poznan.pl .