• Polski
  • English

ZAPROSZENIE NA VII POZNAŃSKIE FORUM LOGISTYCZNE (21-22.04.2017, POZNAŃ)

 

 

W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbędzie się VII Poznańskie Forum Logistyczne, organizowane przez członków Koła Naukowego „Logistyka”, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

Poznańskie Forum Logistyczne jest ogólnopolską konferencją, zrzeszającą studentów, profesorów i doktorów uczelni wyższych oraz przedstawicieli firm z branży logistycznej z całej Polski.

Temat tegorocznej edycji:

 „Wyzwania nowoczesnych łańcuchów dostaw. Zintegrowany? Szczupły, zwinny?”

Program konferencji w pierwszym dniu przewiduje m.in. wystąpienia prelegentów renomowanych przedsiębiorstw, w tym m.in. AMAZON, PEPCO, STIL, debatę praktyków, a także prezentacje referatów przygotowanych przez studentów w ramach konkursu.

Uczestnicy VII Poznańskiego Forum Logistycznego drugiego dnia wezmą udział także w wycieczkach do wybranych przedsiębiorstw oraz w warsztatach przeprowadzonych przez przedstawicieli firm logistycznych.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić poniższy formularz, dostępny pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf83BRvUf1ip3hkKZ6a2S84Z_7cXbAZQm_Eon_xpYCMlvKvAQ/viewform

Serdecznie zapraszamy i przypominamy, decyzją Pani Dziekan dr. hab. inż. Magdaleny Wyrwickiej, prof. PP, w dniu 20.04.2017 obowiązywały będą godziny dziekańskie (9.30-15.00), celem umożliwienia uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

Krótki: 
W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbędzie się VII Poznańskie Forum Logistyczne, organizowane przez członków Koła Naukowego „Logistyka”, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Poznańskie Forum Logistyczne jest ogólnopolską konferencją, zrzeszającą studentów, profesorów i doktorów uczelni wyższych oraz przedstawicieli firm z branży logistycznej z całej Polski.