• Polski
 • English

Strefa studenta

 

Studenci trzeciego roku logistyki serdecznie zapraszają na IX Galę Logistyki - publiczny odbiór projektów realizowanych w wielkopolskich przedsiębiorstwach tj.: Solaris Bus & Coach, Ster, Promag, TrioLine, Logisystem, Raben, Vinyplex, Unilever.
Gala odbędzie się 7 czerwca o godzinie 16:00 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej w Auli Magn

 

 

 

Summer Internship Announcement

 

CASE – Center for Social and Economic Research is an independent, non-profit research institute founded on the idea that research-based policy-making is vital for the economic welfare of societies. Established in Warsaw in 1991, CASE today is recognized as the top think tank in Central and Eastern Europe and is one of the most highly regarded think tanks internationally.

 

We are looking for an intern for a research project on China’s Belt and Road Initiative. CASE is going to prepare an analytical paper with recommendations for European stakeholders and find answers for the following questions... 

More.... 

 

 

Zwycięstwo KN Logistyka na konferencji w Zielonej Górze

 

Niezmiernie nam miło poinformować, że na międzynarodowej konferencji z cyklu III Zielonogórskie Dni Logistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, praca reprezentantów KN „Logistyka” – Filipa Marciniaka oraz Aleksandra Geislera zajęła I miejsce spośród prezentowanych referatów studenckich.

 

 

 

Więcej... 

 

 

 

Studenci KN Logistyka laureatami konkursu MIASTO W RUCHU

 

Studenci reprezentujący KN „Logistyka” działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej zostali laureatami konkursu „Miasto w ruchu”.

Zespół w składzie: MONIKA ŁUCZKA, KAROL ŻMICH oraz STANISŁAW STOŁOWSKI zakwalifikował się do ścisłego finału konkursu, w którym wystąpiło 9 zespołów studenckich.

 

Więcej...

 

 

 

 

Studenci Wydziału Inżynierii Zarządzania uczestnikami programu TOP YOUNG 100

 

Program Top Young 100 został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów. Top Young 100 jest projektem, który otwiera drogę młodym logistykom. Dzięki współpracy studentów z przedstawicielami przedsiębiorstw dochodzi do wymiany punktu patrzenia na świat biznesu.

Do programu TOP YOUNG 100 zakwalifikowało się 7 studentów reprezentujących Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 

 

Więcej...

 

 

 

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z przekazaniem dokumentacji studiów niestacjonarnych do Zintegrowanego Centrum Obsługi dziekanat w dniu 27.03.2018r. będzie czynny w godz. 10:30 – 13:00, a w dniu 28.03.2018r. będzie nieczynny.

 

 

Informujemy, że decyzją Pani Dziekan
dr hab. inż. Magdaleny Wyrwickiej prof. PP
w dniu 29 marca (czwartek) od godziny 15:00
na Wydziale Inżynierii Zarządzania
obowiązują godziny dziekańskie.

 

 

Informujemy, że od 29.03.2018 decyzją JM Rektora Politechniki Poznańskiej obsługa studentów studiów niestacjonarnych odbywać się będzie w Zintegrowanym Centrum Obsługi (budynek WBMiZ, ul. Piotrowo 3, pokój 17).

 

Dane kontaktowe:

tel. 61 665 29 45

e-mail: zco.dziekanat@put.poznan.pl

strona: www.zco.put.poznan.pl

 

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek - nieczynne

wtorek, czwartek - 11:00 – 17:00

środa, piątek - 10:30 – 14:30

sobota - 08:30 – 14:30.

 

Dyżury Prodziekana WIZ ds. kształcenia niestacjonarnego odbywać się będą w soboty zjazdowe w godzinach 10-11 w ZCO.

 

 

Koło Mówców Politechniki zaprasza na warsztaty z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji, argumentacji i umiejętności walki z tremą. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, finansowane są one ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Warsztat odbędzie się na Politechnice Poznańskiej, 22 marca o godz. 13:30 w sali 51 w centrum wykładowym.

Z racji ograniczonej liczby miejsc chętnych zapraszamy do zapisywania się poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpagu: https://www.facebook.com/mowcypolitechniki/

 

 

Wykład otwarty   "Wizerunek online i offline".

 

Koło Naukowe Logistyka działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej wraz z Mondi - Human Relations serdecznie zaprasza na wykład otwarty "Wizerunek online i offline".

Podczas prelekcji będzie można dowiedzieć się jak napisać dobre CV, które pozwoli na wyróżnienie na rynku pracy oraz jak założyć i prowadzić atrakcyjne profile na biznesowych portalach społecznościowych, takich jak LinkedIn, GoldenLine oraz GitHub.

 

 

Data: 20 marca 2018 roku 
Godzina: 16:50
Miejsce: Piotrowo 2, sala L123
Organizatorzy: Mondi – Human Relations, Politechnika Poznańska i Koło Naukowe "Logistyka"

Zachęcamy zabrać CV w celu sprawdzenia jego poprawności.

Gorąco zapraszamy na wykład otwarty!!!

 

 

 

Szanowni Studenci,

 

Uprzejmie informujemy, że w ramach BALTIC UNIVERSITY PROGRAMME studenci WIZ PP mogą ubiegać się o sfinansowanie udziału w konferencji międzynarodowej „Innovation for Sustainable Development: Resource and Energy Efficiency in Production and Transportation“

 

więcej informacji ...

 

 

Z radością dzielimy się informacją, że cztery nasze Studentki z Wydziału Inżynierii Zarządzania: 

 

Monika Mazur (kierunek: inżynieria zarządzania),

Marianna Kopeć (kierunek: logistyka), 

Katarzyna Kowalska (kierunek: logistyka), 

Lucyna Sikora(kierunek: logistyka)

 

otrzymały Stypendium Ministra za Wybitne Osiągnięcia.

 

Serdecznie Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

Fundusze Europejskie

Program staży wysokiej jakości dla studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

 

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Inżynierii Zarządzania otrzymał finansowanie na organizację staży dla ostatnich semestrów studiów II stopnia kierunku Inżynieria Zarządzania i Inżynieria Bezpieczeństwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

 

Więcej...

 

 

 

 

17.11.2017 - Międzynarodowy Dzień Studenta

 

Międzynarodowy Dzień Studenta jest świętem wspólnoty studenckiej całego świata.

STUDENTOM Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej przekazujemy serdeczne życzenia wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, satysfakcji ze zdobywania wiedzy i sukcesów nie tylko w nauce, ale również w życiu osobistym.

 

Dziekan i Prodziekani WIZ PP,

pracownicy naukowo-dydaktyczni

oraz pracownicy administracyjno-techniczni WIZ PP

 

 

 

 

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania prowadzone są studia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym). Zajęcia na studiach zaocznych odbywają się w soboty i niedziele (około dwunastu zjazdów w semestrze).

 

 

 

REKRUTACJA DO KN LOGISTYKA

 

Już ruszyła rekrutacja do Koła Naukowego „Logistyka”! Jeśli chcesz się sprawdzić w organizacji różnych przedsięwzięć, dowiedzieć się czegoś o branży logistycznej, a działanie w grupie nie jest Ci obce, przyjdź na spotkanie rekrutacyjne!

Gdzie? Wydział Inżynierii Zarządzania, Aula.

Kiedy? 7 listopada 2017r., godz. 18:30.

Co zrobić? Wypełnij formularz zgłoszeniowy (dostępny na: www.knl.put.poznan.pl), a następnie sprawdź swoje siły, przychodząc na spotkanie rekrutacyjne.

 

Czekamy na Ciebie!

 

 

 

 

 

Badania dotyczące molestowania.

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w badaniu „Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych” na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich. Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) – zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem/molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej. Badanie jest w pełni anonimowe. Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w poniżysz link:

 

http://badania.pbs.pl/studenci.pg

 

 

 

UWAGA studenci 2 semestru kierunku Logistyka II stopnia

 

W pierwszych miesiącach semestru zimowego 2017/18 organizujemy na Wydziale Inżynierii Zarządzania kurs Introduction to Service Engineering, który poprowadzi prof. Zbigniew J. Pasek z University of Windsor (Canada).

 

Kurs prowadzony będzie w języku angielskim i dla studentów kierunku Logistyka IIst. jest bezpłatny.

 

Kurs jest zamknięciem cyklu związanego z Projektowaniem Procesów Logistycznych, na który składają się kursy IPP (Integracja Produktowo-Procesowa - semestr IV Logistyka 1 st.), PPL (Projektowanie Procesów Logistycznych – semestr V, VI Logistyka 1 st.) oraz PSPL (Projektowanie Systemów i Procesów Logistycznych – semestr I Logistyka 2 st.).

Uczestnicy kursu otrzymają Certyfikat University of Windsor (Canada) o ukończeniu kursu oraz wpis w suplemencie do dyplomu (dodatkowa aktywność).

 

więcej informacji >>>>

 

 

 

PROGRAM STYPENDIALNY I KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ (KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.)

 

UWAGA STUDENCI kierunków Inżynieria Bezpieczeństwa i Inżynieria Zarządzania II stopnia planujący obronę magisterską w roku akad. 2017/18

Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. zaprasza studentów WIZ PP do uczestnictwa w Programie Stypendialnym oraz Konkursie o nagrodę Prezesa Zarządu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu działalności KGHM Polska Miedź S.A. we wskazanych zakresach tematycznych dedykowanych w roku akad. 2017/18:

 1. Wpływ wdrożonych systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy na osiągane mierniki bezpieczeństw
 2. Przegląd i analiza porównawcza metodyk zarządzania projektami na podstawie spółek giełdowych

   

  Studentów zainteresowanych tematyką prac prosimy o kontakt z promotorem, a następnie zgłoszenie chęci przystąpienia do projektu Prodziekan dr hab. inż. Agnieszce Misztal celem podjęcia dalszych ustaleń i omówienia realizacji pracy z przedstawicielami KGHM. Ze względu na fakt, że termin aplikowania w KGHM upływa 31 sierpnia 2017, termin zgłoszeń wewnętrznych WIZ PP upływa 14 lipca 2017 (należy podać imię i nazwisko dyplomanta i promotora).

   

  więcej informacji >>>>

   

   

   

  STYPENDIA MINISTRA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA STUDENTÓW NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

   

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zasady przyznawania stypendiów ministra na rok akad. 2017/18. Tryb przyznawania stypendiów jest dostępny na stronie ministerstwa (link) . 

   

  Zachęcamy wybitnych studentów WIZ PP do aplikowania.

   

  Ze względu na konieczność zaopiniowania wniosków przez Radę Wydziału, wnioski prosimy składać w terminie do 11 września 2017 r. w dziekanacie pok. 205.

   

   

  Uwaga studenci 1 roku I st. Logistyka !!!

   

  Rozpoczynamy organizację staży w przedsiębiorstwach. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją ze spotkania organizacyjnego w dniu 13.04.2017 TUTAJ

   

   

   

  Konkurs „Młodzi Organicznicy XXI wieku”

   

   

  Czy jesteś młodym organicznikiem XXI wieku? Szukamy studentów, którzy oprócz nauki na uczelni wyższej, są wrażliwi na los innych i działają w sferze społecznej. Być może to właśnie Ty lub ktoś z Twojego otoczenia zasługuje na wyróżnienie w konkursie „Młodzi Organicznicy XXI wieku”?

  Do konkursu „Młodzi Organicznicy XXI wieku” można zgłosić się osobiście lub zostać zgłoszonym – przez osobę fizyczną, prawną, organizację lub instytucję. Kandydat powinien posiadać status studenta uczelni publicznej miasta Poznania. Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach.

  Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie „Młodzi Organicznicy XXI wieku” dostępne są w załączonym regulaminie i na stronie internetowej:

  http://mlodziorganicznicy.put.poznan.pl/konkurs-mlodzi-organicznicy-xxi-wieku/

   

  Mlodzi_Organicznicy_karta-zgloszeniowa_2017

  Mlodzi_Organicznicy_Regulamin_Konkursu_2017

   

   

  Konkurs fotograficzny „Śladami organiczników”.

   

  Zainteresowani? Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym w załączniku. A potem wystarczy pstryknąć, dopełnić formalności i liczyć, że ślady organiczników doprowadzą Was do sukcesu. Spieszcie się – macie czas do 24 kwietnia!

   

  Konkurs fotograficzny „Śladami organiczników” jest częścią projektu „Kultura przedsiębiorczości dla mieszkańców Wielkopolski” realizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnikę Poznańską przy wsparciu Banku Zachodniego WBK. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

   

  Karta zgłoszeniowa:

  Regulamin:

   

  Więcej informacji na stronie:

  http://mlodziorganicznicy.put.poznan.pl/konkurs-fotograficzny-sladami-organicznikow-2/